Nasz Zespół tworzą doświadczeni brokerzy i agenci celni, certyfikowani doradcy podatkowi i prawnicy.
Dzięki temu możemy zapewnić Twojej Firmie kompleksową i profesjonalną obsługę celno-podatkową oraz prawną.

0
wyspecjalizowanych podmiotów mogących wesprzeć Twój biznes
0
lat łącznego doświadczenia w sprawach celnych

Agenci & Brokerzy celni

DOŚWIADCZENIE W CŁACH I HANDLU MIĘDZYNARODOWYM

Grono agentów i brokerów celnych neoCustoms z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ceł zapewnia efektywną obsługę procesów celnych, reprezentuje Klientów przed organami celno-skarbowymi oraz w kontaktach z parterami biznesowymi.

Doradcy podatkowi & Doradcy celni

PROFESJONALNE WSPARCIE DORADCZE

Współpracujący z neoCustoms certyfikowani doradcy podatkowi i doradcy celni wspierają naszych Klientów w złożonych zagadnieniach celnych i podatkowych, związanych nie tylko z obrotem towarowym z krajami trzecimi – ale również w transakcjach unijnych, krajowych i usługowych.

Radcowie prawni & Adwokaci

OBSŁUGA PRAWNA TWOJEJ FIRMY

Realizacja przedsięwzięć biznesowych wymaga zapewnienia prawidłowego otoczenia prawnego. Współpracujący z neoCustoms Radcowie Prawni, Adwokaci i prawnicy pomogą Twojej Firmie m.in. w zakresie przygotowania propozycji umów handlowych, oceny ryzyka wynikającego z postanowień kontraktowych, czy też w trakcie postępowań karno-skarbowych.

Eksperci & Specjaliści

ANALIZY I OPINIE EKSPERCKIE

W wielu przypadkach, prawidłowe rozpoznanie obowiązków, uprawnień lub konsekwencji związanych z transakcjami biznesowymi wymaga eksperckiego wiedzy. Jeżeli na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej potrzebujesz wsparcia ekspertów np. z dziedziny klasyfikacji towarowej, pochodzenia towarów, warunków handlowych, warunków INCOTERMS, rozpoznania uwarunkowań prawnych kraju Twojego kontrahenta biznesowego – zapraszamy do kontaktu z neoCustoms.

Dołącz do Zespołu neoCustoms.

Chcesz dołączyć do Zespołu neoCustoms? 

Napisz do nas i prześlij swoje CV.

email: biuro@neocustoms.pl

tel. + 48 (22) 24 39 500

POZNAJ OFERTĘ FIRM GRUPY ATNEO